"JA JESTEM DROGĄ I PRAWDĄ, I ŻYCIEM" (J 14,6)

Twórczy Portal Filmowy “JA JESTEM” prezentuje filmy, promujące wartości wiary katolickiej. Językiem filmowym opowiadamy o ludziach i ich świadectwach, wydarzeniach oraz dziełach.

 

Poprzez swoją twórczość filmową w ramach niniejszego portalu pragniemy dać świadectwo, że jedyną słuszną drogą, prawdą i życiem jest Jezus Chrystus.

 

Pozdrawiamy serdecznie wszystkich odwiedzających tę stronę i życzymy owocnego odbioru. Z Bogiem. 
JA JESTEM na YouTube
JA JESTEM na Facebooku

REPORTAŻ

Film został zrealizowany w dwudziestą rocznicę powstania Collegium Salesianum w Szczecinie.

 

Reportaż ukazuje historię i działalność szkoły od momentu jej powstania oraz nawiązuje do św. Jana Bosko - twórcy wychowania salezjańskiego.

Szkoła z wartościami - Collegium Salesianum w Szczecinie

Film otwiera cykl odcinków pt. "Alicji Lenczewskiej rozmowy z Jezusem", w którym przedstawiamy wybrane fragmenty dzienników duchowych współczesnej mistyczki ze Szczecina.

Alicji Lenczewskiej rozmowy z Jezusem - DROGA DO ŚWIĘTOŚCI

FILM POETYCKI/TELEDYSK

Prezentujemy drugi odcinek z cyklu pt. "Alicji Lenczewskiej rozmowy z Jezusem", w którym przedstawiamy wybrane fragmenty dzienników duchowych współczesnej mistyczki ze Szczecina.

Alicji Lenczewskiej rozmowy z Jezusem - ŻYCIE JAKO MOZAIKA

FILM POETYCKI/TELEDYSK

© KINEMART FILM 2010. Wszelkie prawa zastrzeżone.

KONTAKT:

Tel. (+48) 664 432 848

e-mail: kinemartfilm@onet.pl

www.kinemartfilm.pl

TELEDYSK

 

Szum fal i majestatyczne wręcz zachody słońca, działają jak balsam dla skołatanej duszy człowieka. Budzi się w nim tęsknota do miejsca zwanego Rajem - miejsca, gdzie każdy z nas może być szczęśliwy. O tym własnie jest ten wideoklip. Drogi widzu, jako autorzy tego utworu filmowego, zapraszamy Cię do przeżycia razem z nami tej czterominutowej podróży do własnego serca. IN PEACE :-)

In peace